wlodzimierz ulicki dane co to znaczy

Konto ULICKI WŁODZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00200/297. Kontakt do Włodzimierz Ulicki

Informacje Włodzimierz Ulicki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Włodzimierz), nazwiska (np. Ulicki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00200/297), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulicki wlodzimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00200/297
Nazwisko: Ulicki
Imię/imiona: Włodzimierz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Włodzimierz Ulicki Profil
Konto Włodzimierz Ulicki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulicki Włodzimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Włodzimierz Ulicki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Włodzimierz Ulicki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulicki Włodzimierz pochopnie.

Obywatel Włodzimierz Ulicki lista podobnych osób Uliski; Uliska; Ulidzki; Ulidzka; Ulicka; Uliccy; Ulikci; Ulickia; Ulickiowie; ludzie.

Dane osobowe Włodzimierz Ulicki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.