maria uliczna dane 093/403 co to znaczy

Konto ULICZNA MARIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 093/403. Kontakt do Maria Uliczna adres i

Informacje Maria Uliczna archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Maria), nazwiska (np. Uliczna), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-093/403), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uliczna maria to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 093/403
Nazwisko: Uliczna
Imię/imiona: Maria
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW DOWÓDZTWO
Konto Maria Uliczna Profil
Konto Maria Uliczna Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliczna Maria) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Maria Uliczna), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Maria Uliczna może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliczna Maria pochopnie.

Obywatel Maria Uliczna lista podobnych osób Ulicznaa; Ulicznaowie; Mraia; Moria; ludzie.

Dane osobowe Maria Uliczna informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.