arkadiusz ulinski dane co to znaczy

Konto ULIŃSKI ARKADIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00283/1677. Kontakt do Arkadiusz Uliński

Informacje Arkadiusz Uliński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Arkadiusz), nazwiska (np. Uliński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00283/1677), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulinski arkadiusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00283/1677
Nazwisko: Uliński
Imię/imiona: Arkadiusz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Radom
Konto Arkadiusz Uliński Profil
Konto Arkadiusz Uliński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliński Arkadiusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Arkadiusz Uliński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Arkadiusz Uliński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliński Arkadiusz pochopnie.

Obywatel Arkadiusz Uliński lista podobnych osób Ulińksi; Ulińskia; Ulińskiowie; Arkadiuzs; Arkaduisz; Rakadiusz; ludzie.

Dane osobowe Arkadiusz Uliński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.