donaj umiecka dane 001134/3425 co to znaczy

Konto UMIECKA DONAJ LUIZA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/3425. Kontakt do Donaj Luiza

Informacje Donaj Luiza Umiecka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Donaj Luiza), nazwiska (np. Umiecka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/3425), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umiecka donaj to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/3425
Nazwisko: Umiecka
Imię/imiona: Donaj Luiza
Jednostka:
Nazwa bazy: MARIA
Konto Donaj Luiza Umiecka Profil
Konto Donaj Luiza Umiecka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umiecka Donaj Luiza) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Donaj Luiza Umiecka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Donaj Luiza Umiecka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umiecka Donaj Luiza pochopnie.

Obywatel Donaj Luiza Umiecka lista podobnych osób Umiekca; Umieckaa; Umieckaowie; ludzie.

Dane osobowe Donaj Luiza Umiecka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.