krzysztof uminski dane co to znaczy

Konto UMIŃSKI KRZYSZTOF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 02042/776. Kontakt do Krzysztof Umiński

Informacje Krzysztof Umiński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof), nazwiska (np. Umiński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-02042/776), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uminski krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 02042/776
Nazwisko: Umiński
Imię/imiona: Krzysztof
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Krzysztof Umiński Profil
Konto Krzysztof Umiński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umiński Krzysztof) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Umiński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Umiński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umiński Krzysztof pochopnie.

Obywatel Krzysztof Umiński lista podobnych osób Umińksi; Umińskia; Umińskiowie; Krzyzstof; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Umiński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.