mathiel unger dane 001043/1015 co to znaczy

Konto UNGER MATHIEL LEOPOLD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/1015. Kontakt do Mathiel

Informacje Mathiel Leopold Unger archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mathiel Leopold), nazwiska (np. Unger), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/1015), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na unger mathiel to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/1015
Nazwisko: Unger
Imię/imiona: Mathiel Leopold
Jednostka:
Nazwa bazy: PAUL
Konto Mathiel Leopold Unger Profil
Konto Mathiel Leopold Unger Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Unger Mathiel Leopold) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mathiel Leopold Unger), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mathiel Leopold Unger może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Unger Mathiel Leopold pochopnie.

Obywatel Mathiel Leopold Unger lista podobnych osób Ungera; Ungerowie; ludzie.

Dane osobowe Mathiel Leopold Unger informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.