piotr unger dane 001121/4375 co to znaczy

Konto UNGER PIOTR MARIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001121/4375. Kontakt do Piotr Marian

Informacje Piotr Marian Unger archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Piotr Marian), nazwiska (np. Unger), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001121/4375), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na unger piotr to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001121/4375
Nazwisko: Unger
Imię/imiona: Piotr Marian
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Piotr Marian Unger Profil
Konto Piotr Marian Unger Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Unger Piotr Marian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Piotr Marian Unger), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Piotr Marian Unger może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Unger Piotr Marian pochopnie.

Obywatel Piotr Marian Unger lista podobnych osób Ungera; Ungerowie; Piotr Mraian; Piotr Morian; ludzie.

Dane osobowe Piotr Marian Unger informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.