boleslaw uniowski dane co to znaczy

Konto UNIOWSKI BOLESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001052/740. Kontakt do Bolesław Uniowski

Informacje Bolesław Uniowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bolesław), nazwiska (np. Uniowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001052/740), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uniowski boleslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001052/740
Nazwisko: Uniowski
Imię/imiona: Bolesław
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Bolesław Uniowski Profil
Konto Bolesław Uniowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uniowski Bolesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bolesław Uniowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bolesław Uniowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uniowski Bolesław pochopnie.

Obywatel Bolesław Uniowski lista podobnych osób Uniowksi; Uniowskia; Uniowskiowie; Bolesłow; ludzie.

Dane osobowe Bolesław Uniowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.