boguslawa unold dane 00433/157 co to znaczy

Konto UNOLD BOGUSŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00433/157. Kontakt do Bogusława Unold adres

Informacje Bogusława Unold archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bogusława), nazwiska (np. Unold), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00433/157), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na unold boguslawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00433/157
Nazwisko: Unold
Imię/imiona: Bogusława
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Bogusława Unold Profil
Konto Bogusława Unold Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Unold Bogusława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bogusława Unold), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bogusława Unold może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Unold Bogusława pochopnie.

Obywatel Bogusława Unold lista podobnych osób Unolda; Unoldowie; Bogósława; Bogusłowa; ludzie.

Dane osobowe Bogusława Unold informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.