alicja urban dane 001043/205 co to znaczy

Konto URBAN ALICJA MARIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/205. Kontakt do Alicja Maria

Informacje Alicja Maria Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Alicja Maria), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/205), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban alicja to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/205
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Alicja Maria
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Alicja Maria Urban Profil
Konto Alicja Maria Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Alicja Maria) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Alicja Maria Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Alicja Maria Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Alicja Maria pochopnie.

Obywatel Alicja Maria Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Alicja Mraia; Alicja Moria; ludzie.

Dane osobowe Alicja Maria Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.