feliks urbanek dane 0242/1183 co to znaczy

Konto URBANEK FELIKS profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/1183. Kontakt do Feliks Urbanek adres i

Informacje Feliks Urbanek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Feliks), nazwiska (np. Urbanek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/1183), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanek feliks to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/1183
Nazwisko: Urbanek
Imię/imiona: Feliks
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Feliks Urbanek Profil
Konto Feliks Urbanek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanek Feliks) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Feliks Urbanek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Feliks Urbanek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanek Feliks pochopnie.

Obywatel Feliks Urbanek lista podobnych osób Urbnaek; Urbaneka; Urbanekowie; ludzie.

Dane osobowe Feliks Urbanek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.