helena urbanek dane 0806/526 co to znaczy

Konto URBANEK HELENA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0806/526. Kontakt do Helena Urbanek adres i

Informacje Helena Urbanek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Helena), nazwiska (np. Urbanek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0806/526), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanek helena to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0806/526
Nazwisko: Urbanek
Imię/imiona: Helena
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Helena Urbanek Profil
Konto Helena Urbanek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanek Helena) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Helena Urbanek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Helena Urbanek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanek Helena pochopnie.

Obywatel Helena Urbanek lista podobnych osób Urbnaek; Urbaneka; Urbanekowie; ludzie.

Dane osobowe Helena Urbanek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.