jozef urbanek dane 0194/1845 co to znaczy

Konto URBANEK JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/1845. Kontakt do Józef Urbanek adres i

Informacje Józef Urbanek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Urbanek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/1845), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanek jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/1845
Nazwisko: Urbanek
Imię/imiona: Józef
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Józef Urbanek Profil
Konto Józef Urbanek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanek Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Urbanek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Urbanek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanek Józef pochopnie.

Obywatel Józef Urbanek lista podobnych osób Urbnaek; Urbaneka; Urbanekowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Urbanek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.