zygmunt urbaneles dane co to znaczy

Konto URBANELES ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/922. Kontakt do Zygmunt Urbaneles

Informacje Zygmunt Urbaneles archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Urbaneles), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/922), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaneles zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/922
Nazwisko: Urbaneles
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zygmunt Urbaneles Profil
Konto Zygmunt Urbaneles Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaneles Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Urbaneles), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Urbaneles może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaneles Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Urbaneles lista podobnych osób Urbnaeles; Urbanelesa; Urbanelesowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Urbaneles informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.