irena urbaniak dane 645/1284 co to znaczy

Konto URBANIAK IRENA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 645/1284. Kontakt do Irena Urbaniak adres i

Informacje Irena Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Irena), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-645/1284), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak irena to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 645/1284
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Irena
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Irena Urbaniak Profil
Konto Irena Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Irena) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Irena Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Irena Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Irena pochopnie.

Obywatel Irena Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Irena Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.