roland urbaniak dane 0866/1073 co to znaczy

Konto URBANIAK ROLAND profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0866/1073. Kontakt do Roland Urbaniak adres

Informacje Roland Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Roland), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0866/1073), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak roland to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0866/1073
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Roland
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Roland Urbaniak Profil
Konto Roland Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Roland) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Roland Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Roland Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Roland pochopnie.

Obywatel Roland Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Roland Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.