janusz urbanik dane 00273/353 co to znaczy

Konto URBANIK JANUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00273/353. Kontakt do Janusz Urbanik adres i

Informacje Janusz Urbanik archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janusz), nazwiska (np. Urbanik), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00273/353), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanik janusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00273/353
Nazwisko: Urbanik
Imię/imiona: Janusz
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Janusz Urbanik Profil
Konto Janusz Urbanik Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanik Janusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janusz Urbanik), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janusz Urbanik może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanik Janusz pochopnie.

Obywatel Janusz Urbanik lista podobnych osób Urbnaik; Urbanika; Urbanikowie; Januzs; ludzie.

Dane osobowe Janusz Urbanik informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.