zygmunt urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/629. Kontakt do Zygmunt Urbanowicz

Informacje Zygmunt Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/629), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/629
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Zygmunt Urbanowicz Profil
Konto Zygmunt Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.