dubcek alexander dioklecjan co to znaczy

Dubcek Alexander, Dioklecjan, Drucki-Lubecki Franciszek Ksawery, Dzierżyński Feliks, Dąbrowski Jan

Biografia, bohaterowie, postacie historyczne na D

  • Definicja Roman Dmowski Co to jest polskiego nacjonalizmu, polityk, poeta Jego tata był brukarzem, właścicielem małej przedsiębiorstwa.Skończył przyrodoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1888 co to jest.
  • Definicja Jacques Georges Danton Co to jest francuski, lider rewolucji francuskiej, adwokat Pochodził z rodz. drobnomieszczańskiej, po studiach prawniczych uzyskał w 1784 licencjat adwokacki. Od1787 adwokat Rad definicja.
  • Definicja Demostenes Co to jest największy grecki mówca, polityk Ateńczyk, pochodził z bogatej rodziny. Rozpoczął karierę jako prawnik w sądzie, początkowo w prywatnych kwestiach, następnie w co znaczy.
  • Definicja Henryk Jan Dąbrowski Co to jest Legionów polskich, polityk, generał Uczył się w szkołach niemieckich, od 1771 w wojsku saskim, w 1792 przeszedł do wojska polskiego. Wziął udział w wojnie polsko słownik.
  • Definicja Feliks Dzierżyński Co to jest rewolucjonista, działacz komunistyczny Pochodził z rodz. szlacheckiej, od 1894 w ruchu robotniczym. W 1897 skazany na zesłanie, uciekł w 1899. Ogółem skazywany sześć znaczenie.
  • Definicja Drucki-Lubecki Franciszek Ksawery Co to jest skarbu, polityk, książę Wychowanek elitarnego korpusu kadetów w Petersburgu. Do roku 1800 służył w armii rosyjskiej, wyróżnił się w korpusie A. Suworowa. W kolejnych czym jest.
  • Definicja Dioklecjan Co to jest rzymski Pochodził z ubogiej rodziny, zrobił karierę w wojsku. W momencie wyprawy przeciw Persji w 284 okrzyknięty poprzez armię cesarzem, po śmierci dotychczasowego co to jest.
  • Definicja Alexander Dubcek Co to jest sekretarz KC Komunistycznej Partii Czechosłowacji, polityk czechosłowacki Pochodził z rodz. rzemieślniczej. W latach 1925–38 przebywał wspólnie z rodziną w ZSRR. Od 1939 definicja.

Biografia bohaterów z historii w słowniku

Kim była postać? Co zrobił bohater? Postacie historyczne, słownik postaci.

Definicja Dubcek Alexander, Dioklecjan, Drucki-Lubecki Franciszek Ksawery, Dzierżyński Feliks, Dąbrowski Jan Henryk, Demostenes, Danton Georges Jacques, Dmowski Roman biografia.

Co to jest Dubcek Alexander, Dioklecjan, Drucki-Lubecki Franciszek słownik. Zasługi, kim był.