anna urbanska dane 0806/2413 co to znaczy

Konto URBAŃSKA ANNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0806/2413. Kontakt do Anna Urbańska adres i

Informacje Anna Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Anna), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0806/2413), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska anna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0806/2413
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Anna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Anna Urbańska Profil
Konto Anna Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Anna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Anna Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Anna Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Anna pochopnie.

Obywatel Anna Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Anna Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.