burgraff urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA BURGRAFF HALINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/1503. Kontakt do Burgraff

Informacje Burgraff Halina Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Burgraff Halina), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/1503), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska burgraff to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/1503
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Burgraff Halina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Burgraff Halina Urbańska Profil
Konto Burgraff Halina Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Burgraff Halina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Burgraff Halina Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Burgraff Halina Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Burgraff Halina pochopnie.

Obywatel Burgraff Halina Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; Burgarff Halina; Burgraff Halima; ludzie.

Dane osobowe Burgraff Halina Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.