genowefa urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA GENOWEFA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0806/1008. Kontakt do Genowefa Urbańska

Informacje Genowefa Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Genowefa), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0806/1008), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska genowefa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0806/1008
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Genowefa
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Genowefa Urbańska Profil
Konto Genowefa Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Genowefa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Genowefa Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Genowefa Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Genowefa pochopnie.

Obywatel Genowefa Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Genowefa Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.