irena urbanska dane 645/1281 co to znaczy

Konto URBAŃSKA IRENA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 645/1281. Kontakt do Irena Urbańska adres i

Informacje Irena Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Irena), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-645/1281), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska irena to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 645/1281
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Irena
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Irena Urbańska Profil
Konto Irena Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Irena) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Irena Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Irena Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Irena pochopnie.

Obywatel Irena Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Irena Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.