zofia urbanska dane 00200/527 co to znaczy

Konto URBAŃSKA ZOFIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00200/527. Kontakt do Zofia Urbańska adres i

Informacje Zofia Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zofia), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00200/527), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska zofia to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00200/527
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Zofia
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Zofia Urbańska Profil
Konto Zofia Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Zofia) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zofia Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zofia Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Zofia pochopnie.

Obywatel Zofia Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Zofia Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.