edwin urbanski dane 0193/8024 co to znaczy

Konto URBAŃSKI EDWIN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/8024. Kontakt do Edwin Urbański adres i

Informacje Edwin Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edwin), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/8024), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski edwin to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/8024
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Edwin
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Edwin Urbański Profil
Konto Edwin Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Edwin) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edwin Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edwin Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Edwin pochopnie.

Obywatel Edwin Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Edwin Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.