leonard urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI LEONARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001052/1458. Kontakt do Leonard Urbański

Informacje Leonard Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Leonard), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001052/1458), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski leonard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001052/1458
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Leonard
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Leonard Urbański Profil
Konto Leonard Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Leonard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Leonard Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Leonard Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Leonard pochopnie.

Obywatel Leonard Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Leonrad; ludzie.

Dane osobowe Leonard Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.