marek urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI MAREK JANUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 002086/1634. Kontakt do Marek Janusz

Informacje Marek Janusz Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marek Janusz), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-002086/1634), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski marek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 002086/1634
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Marek Janusz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Marek Janusz Urbański Profil
Konto Marek Janusz Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Marek Janusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marek Janusz Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marek Janusz Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Marek Janusz pochopnie.

Obywatel Marek Janusz Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Marek Januzs; Mraek Janusz; Morek Janusz; ludzie.

Dane osobowe Marek Janusz Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.