marek urbanski dane co to znaczy

Konto URBANSKI MAREK PIOTR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/2327. Kontakt do Marek Piotr

Informacje Marek Piotr Urbanski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marek Piotr), nazwiska (np. Urbanski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/2327), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski marek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/2327
Nazwisko: Urbanski
Imię/imiona: Marek Piotr
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Marek Piotr Urbanski Profil
Konto Marek Piotr Urbanski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanski Marek Piotr) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marek Piotr Urbanski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marek Piotr Urbanski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanski Marek Piotr pochopnie.

Obywatel Marek Piotr Urbanski lista podobnych osób Urbanksi; Urbnaski; Urbanskia; Urbanskiowie; Mraek Piotr; Morek Piotr; ludzie.

Dane osobowe Marek Piotr Urbanski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.