antonina ussorowska dane co to znaczy

Konto USSOROWSKA ANTONINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00277/110. Kontakt do Antonina

Informacje Antonina Ussorowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Antonina), nazwiska (np. Ussorowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00277/110), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ussorowska antonina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00277/110
Nazwisko: Ussorowska
Imię/imiona: Antonina
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Antonina Ussorowska Profil
Konto Antonina Ussorowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ussorowska Antonina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Antonina Ussorowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Antonina Ussorowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ussorowska Antonina pochopnie.

Obywatel Antonina Ussorowska lista podobnych osób Ussorowksa; Ussorowskaa; Ussorowskaowie; Antonima; ludzie.

Dane osobowe Antonina Ussorowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.