albin utkowski dane co to znaczy

Konto UTKOWSKI ALBIN ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/1136. Kontakt do Albin

Informacje Albin Zbigniew Utkowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Albin Zbigniew), nazwiska (np. Utkowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/1136), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na utkowski albin to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/1136
Nazwisko: Utkowski
Imię/imiona: Albin Zbigniew
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Albin Zbigniew Utkowski Profil
Konto Albin Zbigniew Utkowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Utkowski Albin Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Albin Zbigniew Utkowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Albin Zbigniew Utkowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Utkowski Albin Zbigniew pochopnie.

Obywatel Albin Zbigniew Utkowski lista podobnych osób Utkowksi; Utkowskia; Utkowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Albin Zbigniew Utkowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.