piotr uzbiak dane 001134/3743 co to znaczy

Konto UZBIAK PIOTR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/3743. Kontakt do Piotr Uzbiak adres i

Informacje Piotr Uzbiak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Piotr), nazwiska (np. Uzbiak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/3743), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzbiak piotr to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/3743
Nazwisko: Uzbiak
Imię/imiona: Piotr
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Piotr Uzbiak Profil
Konto Piotr Uzbiak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzbiak Piotr) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Piotr Uzbiak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Piotr Uzbiak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzbiak Piotr pochopnie.

Obywatel Piotr Uzbiak lista podobnych osób Uzbiaka; Uzbiakowie; ludzie.

Dane osobowe Piotr Uzbiak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.