zbór co znaczy

Definicja ZBÓR histori Polski. Słownik religijnej w kościele protestanckim ( reformacja); 2) nazwa krzyżówka

Definicja ZBÓR

Co to znaczy ZBÓR: 1) nazwa gminy religijnej w kościele protestanckim ( reformacja); 2) nazwa świątyni w kościele protestanckim; 3) nazwa całego zgromadzenia w kościele kalwińskim ( kalwinizm).

Co znaczy ZWIĄZEK ARTYSTÓW SCEN POLSKICH (ZASP):
Porównanie zawodowa polskich aktorów; powstała w 1918; działała do 1950 (w l. 1939-1944 nielegalnie); w l. 1951-1981 jej zadania przejęło Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru i Filmu; w 1981 przywrócono zbór co znaczy.
Krzyżówka ZWIĄZEK SYNDYKALISTÓW POLSKICH:
Dlaczego CENTRALIZACJA STRONNICTW DEMOKRATYCZNYCH I SYNDYKALISTYCZNYCH zbór krzyżówka.
Co to jest ŻYDOWSKA ORGANIZACJA BOJOWA:
Jak lepiej organizacja wojskowa, która powstała w getcie warszawskim 2 XII 1942; w wyniku rozwarstwienia podziemia żydowskiego dopiero w III 1943 powstał jednak jednolity tak zwany Blok Antyfaszystowski, w zbór co to jest.
Słownik ZRZESZENIE STUDENTÓW POLSKICH (ZSP):
Kiedy studencka powołana w 1950 poprzez przekształcenie Federacji Polskich Organizacji Studenckich; w skład ZSP weszły między innymi Bratnie Pomoce i studenckie koła naukowe; ideologicznie i politycznie zbór słownik.
Czym jest ZAMOYSKI WŁADYSŁAW:
Od czego zależy działacz polityczny; po upadku stworzenia listopadowego wyjechał na emigrację, gdzie został jednym z przywódców Hotel Lambert; w 1848 na zlecenie księcia A. Czartoryskiego przejął w 1849 dowództwo zbór czym jest.

Czym jest Zbór znaczenie w Słownik definicji Z .

  • Dodano:
  • Autor: