wladyslaw galazka dane 00234 co to znaczy

Konto GAŁĄZKA WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00234 p.241. Kontakt do Władysław Gałązka

Informacje Władysław Gałązka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Gałązka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00234-p.241), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na galazka wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00234 p.241
Nazwisko: Gałązka
Imię/imiona: Władysław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Władysław Gałązka Profil
Konto Władysław Gałązka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Gałązka Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Gałązka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Gałązka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Gałązka Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Gałązka lista podobnych osób Gałązkaa; Gałązkaowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Gałązka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby G.