andrzej hladki dane 00612/2070 co to znaczy

Konto HŁADKI ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/2070. Kontakt do Andrzej Hładki adres

Informacje Andrzej Hładki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Hładki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/2070), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na hladki andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/2070
Nazwisko: Hładki
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Andrzej Hładki Profil
Konto Andrzej Hładki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Hładki Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Hładki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Hładki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Hładki Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Hładki lista podobnych osób Hładkia; Hładkiowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Hładki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby H.