eugeniusz marek dane co to znaczy

Konto MAREK EUGENIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001198/6070. Kontakt do Eugeniusz Marek

Informacje Eugeniusz Marek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Eugeniusz), nazwiska (np. Marek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001198/6070), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na marek eugeniusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001198/6070
Nazwisko: Marek
Imię/imiona: Eugeniusz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Eugeniusz Marek Profil
Konto Eugeniusz Marek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Marek Eugeniusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Eugeniusz Marek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Eugeniusz Marek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Marek Eugeniusz pochopnie.

Obywatel Eugeniusz Marek lista podobnych osób Mareka; Marekowie; Eugeniuzs; Eugenuisz; ludzie.

Dane osobowe Eugeniusz Marek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby M.