kazimierz rojewski dane co to znaczy

Konto ROJEWSKI KAZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0870/134. Kontakt do Kazimierz Rojewski

Informacje Kazimierz Rojewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kazimierz), nazwiska (np. Rojewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0870/134), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na rojewski kazimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0870/134
Nazwisko: Rojewski
Imię/imiona: Kazimierz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Kazimierz Rojewski Profil
Konto Kazimierz Rojewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Rojewski Kazimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kazimierz Rojewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kazimierz Rojewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Rojewski Kazimierz pochopnie.

Obywatel Kazimierz Rojewski lista podobnych osób Rojewksi; Rojewskia; Rojewskiowie; ludzie.

Dane osobowe Kazimierz Rojewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby R.