stefan ubowski dane 0891/1010 co to znaczy

Konto UBOWSKI STEFAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0891/1010. Kontakt do Stefan Ubowski adres i

Informacje Stefan Ubowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefan), nazwiska (np. Ubowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0891/1010), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ubowski stefan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0891/1010
Nazwisko: Ubowski
Imię/imiona: Stefan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stefan Ubowski Profil
Konto Stefan Ubowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ubowski Stefan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefan Ubowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefan Ubowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ubowski Stefan pochopnie.

Obywatel Stefan Ubowski lista podobnych osób Ubowksi; Ubowskia; Ubowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Stefan Ubowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.