zbigniew ufnal dane 00750/225 co to znaczy

Konto UFNAL ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00750/225. Kontakt do Zbigniew Ufnal adres i

Informacje Zbigniew Ufnal archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Ufnal), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00750/225), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ufnal zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00750/225
Nazwisko: Ufnal
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: KWMO Warszawa
Konto Zbigniew Ufnal Profil
Konto Zbigniew Ufnal Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ufnal Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Ufnal), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Ufnal może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ufnal Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Ufnal lista podobnych osób Ufnala; Ufnalowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Ufnal informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.