jozef ulatowski dane 0988/1213 co to znaczy

Konto ULATOWSKI JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0988/1213. Kontakt do Józef Ulatowski adres

Informacje Józef Ulatowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Ulatowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0988/1213), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowski jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0988/1213
Nazwisko: Ulatowski
Imię/imiona: Józef
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Józef Ulatowski Profil
Konto Józef Ulatowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowski Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Ulatowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Ulatowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowski Józef pochopnie.

Obywatel Józef Ulatowski lista podobnych osób Ulatowksi; Ulatowskia; Ulatowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Ulatowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.