luiza umiecka dane 00334/538 co to znaczy

Konto UMIĘCKA LUIZA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00334/538. Kontakt do Luiza Umięcka adres i

Informacje Luiza Umięcka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Luiza), nazwiska (np. Umięcka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00334/538), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umiecka luiza to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00334/538
Nazwisko: Umięcka
Imię/imiona: Luiza
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Luiza Umięcka Profil
Konto Luiza Umięcka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umięcka Luiza) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Luiza Umięcka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Luiza Umięcka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umięcka Luiza pochopnie.

Obywatel Luiza Umięcka lista podobnych osób Umiękca; Umięckaa; Umięckaowie; ludzie.

Dane osobowe Luiza Umięcka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.