korneliusz ungier dane co to znaczy

Konto UNGIER KORNELIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1733. Kontakt do Korneliusz Ungier

Informacje Korneliusz Ungier archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Korneliusz), nazwiska (np. Ungier), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1733), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ungier korneliusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1733
Nazwisko: Ungier
Imię/imiona: Korneliusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Korneliusz Ungier Profil
Konto Korneliusz Ungier Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ungier Korneliusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Korneliusz Ungier), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Korneliusz Ungier może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ungier Korneliusz pochopnie.

Obywatel Korneliusz Ungier lista podobnych osób Ungiera; Ungierowie; Korneliuzs; Korneluisz; ludzie.

Dane osobowe Korneliusz Ungier informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.