taper urban dane 0951/118 co to znaczy

Konto URBAN TAPER ANIELA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/118. Kontakt do Taper Aniela Urban

Informacje Taper Aniela Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Taper Aniela), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/118), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban taper to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/118
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Taper Aniela
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Taper Aniela Urban Profil
Konto Taper Aniela Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Taper Aniela) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Taper Aniela Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Taper Aniela Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Taper Aniela pochopnie.

Obywatel Taper Aniela Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; ludzie.

Dane osobowe Taper Aniela Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.