teresa urbanczuk dane co to znaczy

Konto URBAŃCZUK TERESA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/825. Kontakt do Teresa Urbańczuk

Informacje Teresa Urbańczuk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Teresa), nazwiska (np. Urbańczuk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/825), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczuk teresa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/825
Nazwisko: Urbańczuk
Imię/imiona: Teresa
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Teresa Urbańczuk Profil
Konto Teresa Urbańczuk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczuk Teresa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Teresa Urbańczuk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Teresa Urbańczuk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczuk Teresa pochopnie.

Obywatel Teresa Urbańczuk lista podobnych osób Urbańczuka; Urbańczukowie; ludzie.

Dane osobowe Teresa Urbańczuk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.