franczek urbanczyk dane co to znaczy

Konto URBAŃCZYK FRANCISZEK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/5031. Kontakt do Franciszek

Informacje Franciszek Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Franciszek), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/5031), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk franciszek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/5031
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Franciszek
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Franciszek Urbańczyk Profil
Konto Franciszek Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Franciszek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Franciszek Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Franciszek Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Franciszek pochopnie.

Obywatel Franciszek Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; Francizsek; Farnciszek; ludzie.

Dane osobowe Franciszek Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.