boguslaw urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK BOGUSŁAW JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/2281. Kontakt do Bogusław Jan

Informacje Bogusław Jan Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bogusław Jan), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/2281), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak boguslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/2281
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Bogusław Jan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Bogusław Jan Urbaniak Profil
Konto Bogusław Jan Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Bogusław Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bogusław Jan Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bogusław Jan Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Bogusław Jan pochopnie.

Obywatel Bogusław Jan Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Bogósław Jan; Bogusłow Jan; ludzie.

Dane osobowe Bogusław Jan Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.