tadeusz urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK TADEUSZ STEFAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001102/347. Kontakt do Tadeusz

Informacje Tadeusz Stefan Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz Stefan), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001102/347), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001102/347
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Tadeusz Stefan
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Tadeusz Stefan Urbaniak Profil
Konto Tadeusz Stefan Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Tadeusz Stefan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Stefan Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Stefan Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Tadeusz Stefan pochopnie.

Obywatel Tadeusz Stefan Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Tadeuzs Stefan; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Stefan Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.