feliks urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ FELIKS profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/2188. Kontakt do Feliks Urbanowicz

Informacje Feliks Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Feliks), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/2188), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz feliks to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/2188
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Feliks
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Feliks Urbanowicz Profil
Konto Feliks Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Feliks) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Feliks Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Feliks Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Feliks pochopnie.

Obywatel Feliks Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Feliks Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.