urbanowski dane 00945/607 co to znaczy

Konto URBANOWSKI JAN WITOLD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/607. Kontakt do Jan Witold

Informacje Jan Witold Urbanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan Witold), nazwiska (np. Urbanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/607), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowski jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/607
Nazwisko: Urbanowski
Imię/imiona: Jan Witold
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Jan Witold Urbanowski Profil
Konto Jan Witold Urbanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowski Jan Witold) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Witold Urbanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Witold Urbanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowski Jan Witold pochopnie.

Obywatel Jan Witold Urbanowski lista podobnych osób Urbanowksi; Urbnaowski; Urbanowskia; Urbanowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Witold Urbanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.