henryk urbanski dane 0303/283 co to znaczy

Konto URBAŃSKI HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0303/283. Kontakt do Henryk Urbański adres

Informacje Henryk Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0303/283), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0303/283
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Henryk
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Henryk Urbański Profil
Konto Henryk Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.