stanlaw urbanski dane 644/3073 co to znaczy

Konto URBAŃSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/3073. Kontakt do Stanisław Urbański

Informacje Stanisław Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/3073), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/3073
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Stanisław Urbański Profil
Konto Stanisław Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.